example
Radna tijela
KOMISIJA ZA STATUT I PROPISE
  • Nijaz Džaka - Predsjednik
  • Majda Kalamujić - Zamjenica
  • Adela Kulaš - Član
  • Meliha Omerspahić - Član
  • Haris Selmanović - Član
  • Adnan Zeković - Član
  • Kosovac Ahmed - Član
KOMISIJA ZA IBOR, IMENOVANJA I JAVNA PRIZNANJA
  • Riad Idrizović - Predsjednik
  • Hamid Bahto - Zamjenik
  • Samir Bejić - Član
  • Armin Handžar - Član
  • Edin Rovčanin - Član
  • Nedim Salihagić - Član
  • Mirela Džehverović - Član
KOMISIJA ZA LJUDSKA PRAVA, SLOBODE I RODNU RAVNOPRAVNOST
  • Adnana Vuković - Predsjednica
  • Armin Đuderija - Zamjenik
  • Amel Kamberović - Član
  • Sanela Muhović - Članica
  • Svetlana Muhović - Članica
  • Dženana Hadžimahmutović - Članica
  • Damir Baltić - Član
KOMISIJA ZA PITANJE MLADIH
  • Enida Herenda - Predsjednica
  • Nikola Bodulović - Zamjenik
  • Alma Čengić - Član
  • Amar Ćelo - Član
  • Ajdin Džomba - Član
  • Ismail Nadžak - Član
  • Enes Pašić - Član
KOMISIJA ZA STATUSNA PITANJA BORACA
  • Zijo Ćatić - Predsjednik
  • Fazlić Suzana - Članica
  • Bajro Čomor - Član
  • Ahmed Hadžić - Član
  • Reuf Hafizović - Član
  • Rusmir Haseta - Član
  • Edin Subašić - Član
KOMISIJA ZA BUDŽET I FINANSIJE
  • Rodoljub Živadinović - Predsjednik
  • Tea Kulenović - Zamjenica
  • Lejla Hodžić - Članica
  • Meša Selimović - Član
  • Ahmed Kosovac - Član
  • Želimir Bukarić - Član
  • Mirsad Begić - Član
KOMISIJA ZA ODNOSE SA MJESNIM ZAJEDNICAMA I ZAŠTITU ČOVJEKOVE OKOLINE
  • Fatima Skok – Hadžović - Predsjednica
  • Jasmin Filipović - Zamjenik
  • Muamera Ahmethodžić - Članica
  • Almin Alajbegović - Član
  • Suzana Fazlić - Članica
  • Enes Kulović - Član
  • Džejna Muharemović - Članica
KOMISIJA ZA POSLOVE IZ STAMBENE OBLASTI
  • Bahrudin Delić - Predsjednik
  • Aldin Salihović - Zamjenik
  • Abd Alla El Sayed - Član
  • Elmir Bučuk - Član
  • Arslan Dučić - Član
  • Emir Rustempašić - Član
  • Tea Kulenović - Član
KOMISIJA ZA STRATEŠKO PLANIRANJE I RAZVOJ OPĆINE
  • Faris Šehović - Predsjednik
  • Elvedin Korora - Zamjenik
  • Kerim Balić - Član
  • Adnan Hidić - Član
  • Asmer Šeta - Član
  • Zlatko Huskić - Član
  • Avdo Zubača - Član
DRUGOSTEPENA STRUČNA KOMISIJA
  • Ermin Veličanin - Predsjednik
  • Anesa Karaselimović - Zamjenica
  • Džana Jež - Članica
  • Anes Mašić - Član
  • Edin Tabučija - Član
ETIČKA KOMISIJA
  • Mirza Tahirović - Predsjednik
  • Nedim Šišić - Zamjenik
  • Dragana Bogdanović- Članica
  • Mirza Mustajbašić - Član
  • Mirza Spahić - Član
  • Adnan Zeković - Član
  • Denis Mavrić - Član
KOMISIJA ZA URBANIZAM I UPOTREBU LOKALNOG ZEMLJIŠTA
  • Anesa Karaselimović - Predsjednica
  • Danijela Šahat - Zamjenica
  • Hazim Bahtanović - Član
  • Armin Tupani - Član
  • Nađa Kadrić - Članica
  • Senada Skorupan - Članica
  • Predrag Vasilić - Član
 
 

 

 

BRZI LINKOVI



NAJNOVIJE VIJESTI
STIPENDIJE 2023/2024: Objavljena preliminarna lista kanditata

Objavljena preliminarna lista kandidata koji ispunjavaju i ne ispunjavaju uslove za dodjelu ...

Javni poziv udruženjima/fondacijama za predaju prijedloga projekata ...

Javni poziv Smjernice Prilozi (osam priloga) PRILOG 1: Projektni ...

Završena prva faza radova na adaptaciji igrališta Treće gimnazije

U okviru realizacije projekta sanacije vanjskih igrališta novosarajevskih škola, ...


KONTAKT
RADNO VRIJEME
Ponedjeljak - Petak
07:30 - 16:00
Šalter sala
Ponedjeljak - Petak
07:30 - 18:00
OSNOVNI KONTAKT PODACI
Zmaja od Bosne 55
71000 Sarajevo, BiH
Centrala tel: +387 33 492-100
Depozitni račun (račun za prikupljanje javnih prihoda):
1411965320011288 Bosna Bank International d.d.
Press
71000 Sarajevo, BiH
tel: +387 33 492-276, +387 33 492-275
fax: +387 33 492-342
© Općina Novo Sarajevo